Klaas & Terlouw BV

Sobre el comerciante

Passie voor bijzondere mobiliteit

Direct aan de A1 in Enter vindt u Klaas & Terlouw. Een eigentijds autobedrijf waar bijzondere auto’s, persoonlijke aandacht en hoogwaardige service samenkomen.

Sinds de oprichting door Marco Klaas en Rick Terlouw staat één overtuiging centraal: een bijzondere auto verdient een bijzondere benadering. Daarom selecteren wij onze collectie met zorg en begeleiden wij iedere klant persoonlijk — van de eerste kennismaking tot ver na de aflevering.

Onze specialisatie ligt bij jonge modellen van Land Rover, Range Rover en Porsche. Daarnaast vindt u bij ons een voortdurend wisselend aanbod van exclusieve merken, waaronder Jaguar, Aston Martin en MINI. Aankoop, inruil, financiering en onderhoud worden volledig op uw wensen afgestemd, met korte lijnen, deskundig advies en het vakmanschap dat u mag verwachten.

Klaas & Terlouw Tailored

Voor wie kiest voor een auto met een eigen signatuur, is er Klaas & Terlouw Tailored. Wij realiseren unieke Land Rover Defenders en persoonlijk samengestelde Porsche-modellen, waarbij design, materiaalgebruik en afwerking volledig worden afgestemd op de wensen van de eigenaar. Geen standaardconcept, maar maatwerk met karakter en oog voor detail.

A1 Car Lease

Met A1 Car Lease bieden wij, samen met Joost Schenk, flexibele leaseoplossingen voor ondernemers, zakelijke rijders en wagenparken. Van shortlease tot duurzame mobiliteitsoplossingen: helder georganiseerd, persoonlijk begeleid en afgestemd op uw organisatie.

Klaas & Terlouw staat voor meer dan de juiste auto. Het gaat om vertrouwen, aandacht en een dienstverlening die bij u past.

U bent van harte welkom in onze showroom in Enter, direct aan de A1.

Servicios

  • Onderhoud, APK en reparatie
  • Onderhoud en reparatie Elektrische voertuigen
  • Voorruit vervangen en Schadeherstel
  • Polish & Detailing
  • Klaas & Terlouw Tailored, personalisation programs
  • Leasing, Finance and Insurance
  • Webshop Klaas & Terlouw

Marcas de vehículos

3 vehículos en venta

Anuncio de vehículo
1 / 23
Conversión/Especial

1963 | Jaguar E-Type 3.8

Conversión de estilo de competición

Precio a petición
Mostrar vehículo
Anuncio de vehículo
1 / 29

1992 | Jaguar XJ 12

Edición Final certificada XJ 12 Souvereign

20.000 €
Mostrar vehículo
Anuncio de vehículo
1 / 79

1988 | Mercedes-Benz 560 SL

Restaurado exhaustivamente y con especificaciones europeas

50.000 €
Mostrar vehículo
1 de 1
Resultados por página:

Su persona de contacto

Cómo llegar

Cargando el mapa…

Newsletter

Más de 100.000 amantes de los clásicos ya reciben nuestras mejores selecciones

Reciba selecciones cuidadosamente escogidas de los coches, motocicletas y anuncios de subastas más interesantes de Classic Trader, directamente en su bandeja de entrada.

Sin spam, cancele su suscripción en cualquier momento.