|

Wyniki wyszukiwania

Obraz 1/39 pojazdu Maserati Merak (1974)
1 / 39

1974 | Maserati Merak

AUTO CONSERVATA DI IMPORTATAZIONE AMERICANA NEL 1994 CILINDRATA 3000

259 004 zł
IT flag
Sprzedawca
Pokaż Pojazd
Obraz 1/5 pojazdu Maserati Merak (1974)
1 / 5

1974 | Maserati Merak

Maserati Merak

217 215 zł
HU flag
Sprzedawca
Pokaż Pojazd
Obraz 1/12 pojazdu Maserati Merak SS (1979)
1 / 12

1979 | Maserati Merak SS

Maserati Merak SS 1979

370 005 zł
IT flag
Sprzedawca
Pokaż Pojazd
Obraz 1/40 pojazdu Maserati Merak (1974)
1 / 41

1974 | Maserati Merak

3000 - Long Term Ownership - Italian Delivered

272 063 zł
NL flag
Sprzedawca
Pokaż Pojazd

Newsletter

Najlepsze ogłoszenia Maserati prosto do Twojej skrzynki odbiorczej

Otrzymuj starannie wybrane ogłoszenia Maserati, a także najlepsze samochody, motocykle i aukcje na Classic Trader — wszystko w jednym miejscu.

Bez spamu, rezygnacja w dowolnym momencie.

Obraz 1/50 pojazdu Maserati Merak SS (1981)
1 / 50

1981 | Maserati Merak SS

Maserati Merak SS "When authenticity wins" We have rarely seen such a beautiful and pristine interior, A Merak SS newly delivered in Switzerland,Largely original to factory specifications with a “Special Order” leather interior, It is claimed that the odometer reading is original - 13.000 km, "This can be hard to explain sometimes - but if the hemmed edges are right - you're usually on the right track",

329 740 zł
NL flag
Sprzedawca
Pokaż Pojazd
Obraz 1/24 pojazdu Maserati Merak SS (1976)
1 / 24

1976 | Maserati Merak SS

Merak SS aus Sammlerhand

250 298 zł
AT flag
Sprzedawca
Pokaż Pojazd
Obraz 1/30 pojazdu Maserati Merak SS (1976)
1 / 30
356 946 zł

VAT podlega odliczeniu

DE flag
Sprzedawca
Pokaż Pojazd
Obraz 1/42 pojazdu Maserati Merak (1973)
1 / 43

1973 | Maserati Merak

1973 MASERATI MERAK 3000

238 544 zł
IT flag
Sprzedawca
Pokaż Pojazd

Maserati Merak Tipo AM 122 Coupe listing references od Classic Trader

Poniżej znajdziesz ogłoszenia związane z Twoim wyszukiwaniem, które nie są już dostępne w Classic Trader. Wykorzystaj te informacje, aby poznać dostępność, trendy wartości i aktualne ceny „Maserati Merak Tipo AM 122 Coupe” oraz podjąć bardziej świadomą decyzję zakupową.

Ogłoszenie wygasło
Obraz 1/34 pojazdu Maserati Merak SS (1983)

1983 | Maserati Merak SS

1983 Maserati Merak SS only 51,000 miles from new

304 451 złw zeszłym miesiącu
GB flag
Sprzedawca
Ogłoszenie wygasło
Obraz 1/29 pojazdu Maserati Merak (1974)

1974 | Maserati Merak

326 431 zł11 miesięcy temu
DE flag
Sprzedawca
Ogłoszenie wygasło
Obraz 1/50 pojazdu Maserati Merak (1975)

1975 | Maserati Merak

1975 Maserati Merak by Saurer - One of One

Cena na żądaniew zeszłym roku
GB flag
Sprzedawca
Ogłoszenie wygasło
Obraz 1/16 pojazdu Maserati Merak (1974)

1974 | Maserati Merak

285 122 złw zeszłym roku
IT flag
Sprzedawca prywatny
Ogłoszenie wygasło
Obraz 1/4 pojazdu Maserati Merak 2000 GT (1981)

1981 | Maserati Merak 2000 GT

MASERATI Merak 2.0 V6

326 475 zł2 lata temu
IT flag
Sprzedawca
Ogłoszenie wygasło
Obraz 1/2 pojazdu Maserati Merak (1974)

1974 | Maserati Merak

1974 Maserati Merak '74

173 902 zł2 lata temu
BE flag
Sprzedawca

Newsletter

Dołącz do ponad 100 000 subskrybentów otrzymujących starannie wybrane ogłoszenia

Otrzymuj starannie wybrane kolekcje najciekawszych samochodów, motocykli i ogłoszeń aukcyjnych w Classic Trader — prosto do swojej skrzynki odbiorczej.

Bez spamu, rezygnacja w dowolnym momencie.