2008 | Jaguar XK 3.5

Convertible

39 950 €
🇳🇱
Commerçant

Description

De in 2005 geïntroduceerde XK modellen van Jaguar zijn een succesvol ontwerp van Ian McCallum, eveneens verantwoordelijk voor bijvoorbeeld de Aston Martin DB7. Iets van dat ontwerp ziet u ook terug in de schitterende belijning van deze XK serie. De opvolger van de Xk8 kreeg vooral meer binnenruimte en werd uiteraard voorzien van de laatste snufjes op het gebied van veiligheid en comfort. Er is traction control, airbags rondom en een roll-over protection system. Onder de noemer comfort scoren de ruime volledig elektrisch verstelbare stoelen, het touch screen Multi Media systeem met DVD navigatie en het multifunctionele stuur. Comfort is echter ook een soepele en krachtige motor die de auto zonder luidruchtig te worden vooruit schiet en met gemak hoogst illegale snelheden laat bereiken.
Jaguar heeft in de voorbije vijftien jaar enorme sprongen gemaakt op het gebied van bouwkwaliteit en betrouwbaarheid. Ook de perfecte afwerking en het gebruik van mooie materialen bracht het merk terug op het wereldpodium der premium merken. De XK cabrio versie is de luxe en snelle GT met het extra plezier van het elektrisch bedienbare cabriodak, wat zo fraai automatisch verdwijnt tussen de ruime kofferbak en de achterbank. Een beauty met brains. Zeer compleet uitgevoerd met o.a. automatische dual zone climat control, volledig elektrisch verstelbare stoelen met geheugen, cruise control, multifunctioneel stuur met bediening van het Jaguar audio systeem, touch screen DVD navigatie, stoelverwarming, parc distance control voor en achter, Alpine luidsprekers rondom, elektrisch verstelbaar stuur, 19 inch Jaguar lichtmetalen velgen, xenon verlichting, verwarmbare voorruit, opklapbaar windscherm, etc. In prachtig stijlvol British Racing Green metallic uitgevoerde carrosserie gecombineerd met een cashmere cabrioletkap. Geen enkele beschadiging op te ontdekken. Geen steenslag. Nooit schade gehad, geheel origineel. Garage gestald geweest en als derde auto gebruikt. Als gevolg van de lage kilometerstand zo goed als nieuw. Een beige mohair cabrioletkap zo mooi schoon is een zeldzaamheid. Cashmere leer op de stoelen en op het dashboard. Ondanks het lichte en ruimtelijk ogende leer treft u in deze XK geen vuil op de stoelen. Sfeervolle hout-inleg op het dashboard. Nergens gebruikssporen op te zien. Nooit in gerookt. Alle schakelaars en hendels voorzien van heldere symbolen, niets vuil of beschadigd. De autoverkoper zou zeggen 'zo goed als nieuw'.
Afkomstig van de tweede eigenaar, een oudere Duitse heer die de auto meer dan 10 jaar alleen op mooie dagen zorgvuldig gebruikte. De auto heeft nimmer regen of sneeuw gezien, tot in ieder detail een prachtige Jaguar in 'concours' kwaliteit. De auto is minitieus onderhouden door de Jaguar dealer. Originele boekjes en servicehistorie aanwezig. Het betreft hier een volledig originele XK in een verzamelwaardige conditie zonder ook maar één serieus waarneembaar gebruiksspoor. Ruikt nog als nieuw, rijdt als nieuw. Wij leveren deze stijlvolle cabriolet rijklaar af zonder bijkomende kosten inclusief nieuwe APK, garantie en onderhoudsbeurt. Zie onze website voor meer dan 80 foto's www.witmerodijk.nl of gebruik de volgende link; https://www.witmerodijk.nl/te-koop/jaguar-xk-cabriolet-'08-48.000km-aaa-conditie/2461

Détails du véhicule

Données du véhicule

Marque
Jaguar
Série de modèles
XK
Modèle
XK 3.5
Série de fabrication
X150
Date immatriculation
06/2008
Année
2008
Kilométrage (compteur)
48 014 km
Numéro d'identification du véhicule
Non fourni
Numéro de moteur
Non fourni
Numéro de Transmission
Non fourni
Numéros correspondants
Non fourni
Nombre de propriétaires
Non fourni

Détails techniques

Type de carrosserie
Cabriolet
Puissance (kW/CV)
190/258
Cylindrée (cm³)
3555
Cylindres
8
Portes
2
Volant
Not specified
Boîte de vitesse
Boîte manuelle
Vitesses
6
Traction
Arrière
Frein avant
À disque
Frein arrière
À disque
Carburant
Essence

Configuration individuelle

Couleur extérieure
Vert
Couleur fabricant
Groen
Lève-vitres électriques
Oui
Couleur intérieure
Beige
Matériel intérieur
Cuir
ABS
Oui
Régulateur de vitesse
Oui

Équipement spécial

Elektr. Fensterheber
ABS
Tempomat

État, immatriculation, documentation

Expertise disponible
Immatriculé
Prêt à conduire

Fournisseur

Logo de Witmer & Odijk

Witmer & Odijk

Hans Odijk

Wasbeeklaan 3A

2361 HG Warmond

🇳🇱 Pays-Bas

Autres véhicules de Witmer & Odijk

Véhicules similaires